Volley Fitness & SPA

guy dating cochin site de rencontres nouveau mujeres solteras buscan jovenes rencontre telephonique 01 como conocer personas en venezuela http://gsc-research.de/gsc/research/hv_berichte/detailansicht/index.html?cHash=b59017d78e site de rencontre chrГ©tien catholique gratuit look at here now site de rencontre serieuse pour mariage generacion de citas por internet Sağlık ve güzellik, hizmetinizde!..

İstanbul Anadolu Yakasının en gözde konaklama merkezlerinden biri haline gelen Volley Hotel İstanbul şimdi de sağlığın ve güzelliğin kapılarını açıyor..

Sporu hayatına katmak, sağlık ve gençlik kazanmak isteyen herkesi, nitelikli ve yüksek standartlı sağlık merkezimize bekliyoruz.

Kaliteli bir ortamda ve uzman eğitmenlerden yardım alarak yenilenmek, hayatınıza değer katarak yaşam kalitenizi yükseltmek istemez misiniz?

Spor salonumuz son teknoloji Fitness aletleri ve uzman eğitimciler ile doğru ekipman, rehberlik ve tam bir antrenman programı için mükemmel ortamı sağlamaktadır.

Havuz alanındaki şezlonglarda güneşlenerek yazın tadını çıkartabilirsiniz.

Sauna ve Buhar odasının bulunduğu Volley SPA'da günün yorgunluğunu atacaksınız.

SPA'dan rahatlatıcı bir masaj yaptırmadan ayrılmanızı tavsiye etmiyoruz.Uzun bir günün veya sıkı bir hareket programınızdan sonra uzman masör/masözlerimiz kaslarınızı rahatlatarak stresinizi ortadan kaldıracaklar.

Yorgunluğunuzu atmak, kendinizi toparlamak için sadece su yeterli değildir.Bu sebeple SPA alanındaki Vitamin Bar, enerji verici ve besleyici meyve suları ile damak zevklerinize hitap etmektedir.