Odalarımızdan Görseller;

Standart Oda

12 adet 18m2

Superior Oda

35 adet 28m2
1 adet Engelli Odası

Executive Odalar

10 adet 28m2

Suit Odalar

3 adet 40m2
Geniş oturma alanı,
Çalışma köşesi,
Jakuzi,
Ücretsiz espresso makinası

Toplantı Salonları;

Lapis Toplantı Salonu

Safir Toplantı Salonu

Topaz Toplantı Salonu

Vip Toplantı Salonu

Cafe & Restaurant;

Ruma Cafe Patisserie

Rahat bir ortamda günün yorgunluğunu atabileceğiniz, Ruma Cafe Patisserie’de gün boyu keyifli dakikalar geçirebilir ya da zengin menü çeşitleri, kokteylleri ve hafif aperatifler ile iş çıkışınızı güzel bir akşama dönüştürebilirsiniz. Yaz günlerinin sıcaklığını hemen yanı başında bulunan Açık Havuzda geçirebilir yaz akşamlarının serinliğini de Ruma Garden’da zengin içecek ve yiyecek menülerimizden yararlanarak geçirebilirsiniz.

Fitness & SPA;

Volley Fitness & SPA

İstanbul Anadolu Yakasının en gözde konaklama merkezlerinden biri haline gelen Volley Hotel İstanbul şimdi de sağlığın ve güzelliğin kapılarını açıyor. Kaliteli bir ortamda ve uzman eğitmenlerden yardım alarak yenilenmek, hayatınıza değer katarak yaşam kalitenizi yükseltmek istemez misiniz?

Spor salonumuz son teknoloji Fitness aletleri ve uzman eğitimciler ile doğru ekipman, rehberlik ve tam bir antrenman programı için mükemmel ortamı sağlamaktadır. Havuz alanındaki şezlonglarda güneşlenerek yazın tadını çıkartabilirsiniz. Türk Hamamı, Sauna ve Buhar odasının bulunduğu Volley SPA'da günün yorgunluğunu atacaksınız.

SPA'dan rahatlatıcı bir masaj yaptırmadan ayrılmanızı tavsiye etmiyoruz.Uzun bir günün veya sıkı bir hareket programınızdan sonra uzman masör/masözlerimiz kaslarınızı rahatlatarak stresinizi ortadan kaldıracaklar.Yorgunluğunuzu atmak, kendinizi toparlamak için sadece su yeterli değildir.Bu sebeple SPA alanındaki Vitamin Bar, enerji verici ve besleyici meyve suları ile damak zevklerinize hitap etmektedir.

Volley Havuz

Yaz günlerinin sıcaklığını serinliğe dönüştürebilir haftanın bütün günleri 09:00 - 18:00 saatleri arasında açık havuzumundan yararlanabilirsiniz.

Dışarıdan günlük girişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.